Spakenburgs Visserskoor treedt op in Beachclub op 26 juni!! GRATIS ENTREE!!!

Bent u een liefhebber van oudhollandse beroemde (zeeman)liedjes zoals: Het kleine cafe aan de haven, Rode Rozen, Op de Woelige Baren en natuurlijk Ik hou van Holland?!! Kom dan zaterdagavond 26 juni naar ons park. Want dan treedt het Spakenburgs Visserskoor op in de nieuwe Beachclub. Dit koor bestaat uit ruim veertig zeemanslieden en heeft de beschikking over meerdere kostuums.
Alvast een voorproefje beleven? Klik hier voor een optreden van dit geweldige Visserskoor.
Kom kijken in onze nieuwe Beachclub die een geweldig decor zal vormen voor het optreden van dit koor. De entree is GRATIS. Bij erg mooi weer zal het optreden verplaatst worden naar de Beachbar op het water.
Het programma vangt aan om 20.00 uur en het koor zal zijn optreden beeindigen om 22.30 uur (onderbroken door twee korte pauzes) maar ook daarna is er ruimte om de beentjes van de vloer te doen en mee te zingen met andere hits.
We begroeten u graag in de Beachclub en neem uw vrienden mee.

